NA EDUKACYJNYM STARCIE

Bieg na Tak

 

Już od dwóch lat nasze przedszkole aktywnie bierze udział w Biegu na Tak. Jest to wydarzenie sportowe, organizowane przez Stowarzyszenie na Tak, w miesiącach maju lub czerwcu. W biegu mogą startować dosłownie wszyscy, w różnych kategoriach wiekowych oraz na różnych dystansach.

Przedszkole Specjalne 164 i Nivea

Rodzice, dzieci, przedszkolaki, nauczyciele przygotowują się kilka miesięcy wcześniej budując nie tylko formę fizyczną, ale także budując drużynę zwolenników i sympatyków, którzy biegną z nami lub nam dopingują. W naszym sportowym przedsięwzięciu pomaga nam firma NIVEA. Razem przygotowujemy się na ten dzień bardzo dokładnie i pieczołowicie, aby wspólnie biec i zdobywać medale, oraz bawić się i korzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Nasze wspólne stanowisko: „NIVEA – Przedszkole Specjalne 164” widać już z daleka, gdy tylko wejdzie się na teren Biegu na Tak. Spotykają się tu wszyscy, którzy chcą biegać, dopingować, i którzy chcą się z nami spotkać – często przychodzą absolwenci z rodzicami, aby zamienić z nami choć parę słów. Pracownicy NIVEI zawsze przygotowują dla nas jakieś dodatkowe niespodzianki i dzielnie nas wspierają biegnąc z naszymi przedszkolakami na krótkich dystansach oraz biegnąc z nauczycielami i rodzicami naszych podopiecznych, na długich dystansach.

Bieg na Tak 2016

Firma NIVEA stworzyła specjalnie dla wszystkich naszych biegaczy unikatowe koszulki, w których dumnie chodzimy i biegamy. Bieg na Tak jest dla nas wszystkich czasem wielkiej radości, wzruszeń, wyzwań i wspólnej zabawy. Warto być tam z nami i cieszyć wspólnie spędzonym czasem.