NA EDUKACYJNYM STARCIE

Zajęcia adaptacyjne

Drodzy Rodzice! 

Bardzo chcielibyśmy spotykać się z Waszymi dziećmi w normalnych warunkach, w budynku naszego przedszkola! To właśnie w takim kontakcie, dzieci już na starcie budują obraz przedszkola, do którego będą uczęszczać. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla dzieci jest oswojenie się z nową sytuacją przed rozpoczęciem edukacji przedszkolnej.  

Sytuacja pandemiczna wymogła na nas dostosowanie się do nowej rzeczywistości i w związku z tym proponujemy Wam zajęcia adaptacyjne online! Mamy jednak nadzieję, że jeszcze w tym roku będzie możliwość spotkania się w murach naszego przedszkola. Od lutego zapraszamy na indywidualne spotkania w przedszkolu
(po wcześniejszym umówieniu). 

 

Dla kogo?

Dla dzieci w wieku 3-4 lata (rocznik 2017, 2018 i 2019) oraz ich rodziców, którzy są zainteresowani ofertą naszego przedszkola. 

Od kiedy?

Od 18 stycznia 2021 

W jakiej formie?

Raz w tygodniu, drogą mailową lub poprzez grupę na przedszkolnym Facebook`u (Zajęcia adaptacyjne PS164 2021) otrzymacie Państwo ofertę zajęć dla Waszego dziecka, która będzie zawierała m.in.: 

  • spacer po przedszkolu 
  • filmową propozycję zabaw muzyczno- ruchowych i stymulacyjnych 
  • gotowe materiały do druku w postaci kart pracy, książeczek do czytania uczestniczącego w oparciu o komunikację alternatywną (symbole PCS) 
  • pokaz ciekawych zabawek i pomocy dydaktycznych 
  • materiały od nauczycieli specjalistów- logopedy i nauczyciela usprawniania ruchowego 

 

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailowa: 

rekrutacja@przedszkolespecjalne164.pl

 

Rodzicu, masz pytanie? 

Zadzwoń -> 61 853 23 16 

Znajdź nas na Facebook`u ->  www.facebook.pl/PrzedszkoleSpecjalne164 

Napisz->  rekrutacja@przedszkolespecjalne164.pl